Ameliyatsız Estetik

Anasayfa > Ameliyatsız Estetik

Medikal Estetik "Ameliyatsız Estetik"

Medikal estetik olarak da bilinen ameliyatsız estetik uygulamaları ile dakikalar içerisinde arzuladığınız güzelliğe kavuşmanız mümkün.

Medikal estetik olarak da bilinen ameliyatsız estetik uygulamalarımız ile dakikalar içerisinde arzuladığınız güzelliğe kavuşmanız artık mümkün. Ameliyatsız olarak gerçekleştirilen yüz gençleştirme yöntemlerinin yanı sıra beden estetiği dahilinde ameliyatsız uygulamalar da bulunmaktadır. Estetik kazanım ve işlevsel anlamda da form kazandıran uygulamalar, kişinin fiziksel özellikleri, genel sağlık durumu, uygulama yapılacak bölgenin doku ve derinin niteliği gibi pek çok faktör değerlendirilerek yapılır.

Sorunuz mu var?

Bizimle Hemen İletişime Geçin

Ameliyatsız Estetik Hizmetlerimiz

Medikal estetik olarak da bilinen ameliyatsız estetik ünitemizde verdiğimiz hizmetleri ve detaylarını ilgili içeriklerden inceleyebilirsiniz.

Yüz, çene, boyun bölgelerindeki sarkmalarda ve göz altındaki torbalarda, kesi ve anestezi gerektirmeden uygulanabilen, tek seansta etkili, lazer ile yüz germe işlemidir.

Ameliyatsız yüz germe olarak da bilinen HIFU yüksek yoğunluklu odaklanmış ultrason, dokuyu ısıtmak veya kesmek için iyonlaştırıcı olmayan ultrason kullanan invazif olmayan bir tedavi tekniğidir

Cilt gençleştirme, cilt yenileme, kırışıklık tedavisi, iz tedavisi (cerrahi, yanık, akne izleri), çatlak tedavisi, leke tedavisi, kılcal damar tedavisi, portwine, rosacea tedavisini tek bir platformda sunan çığır açıcı bir sistemdir.