Cilt Bakımı

Anasayfa > Cilt Bakımı

Cilt Bakımı

Medikal cilt bakımı, cildi ölü derilerden arındırarak sağlıklı ve parlak görünmesini sağlar.

Dermokozmetik ürünler ve ileri teknoloji cihazlar yardımıyla cilt yüzeyindeki siyah noktaların, ölü cilt hücrelerinin, sebum, toksik gibi gözenek tıkayan maddelerin ciltten uzaklaştırılarak, cildin derinlemesine temizlenmesi işlemidir. Cildin detaylı temizliği ile cilt dokularının nefes alması sağlanarak, parlak, canlı ve sağlıklı bir görünüm elde edilir.

Sorunuz mu var?

Bizimle Hemen İletişime Geçin

Medikal Cilt Bakımı

Ciltteki sebum ve nem seviyesi dengelendiği için cilt sivilce ve siyah noktalardan arındırılır. Leke, cilt tonu eşitsizlikleri, sivilce izi gibi cilt problemleri tedavi edilerek ciltte sıkı, parlak ve pürüzsüz bir görünüm sağlanır.

Cildin derinlemesine temizlenerek fazla yağlardan arındırılır ve cildin yağ ve PH dengesi gözetilerek uygulamalar yapılır.

Bu uygulama ile kombine olarak uygulanan Scarlet-S tedavisiyle işlem sonunda cilt gözle görülür bir şekilde dolgunlaşır.

Cilt gençleştirmede yeni nesil teknolojilerle zamanı geri almak, daha genç ve pürüzsüz bir cilt yaratmak mümkün.

Cildin sıcaklardan dolayı daha fazla yağ üretmesi, yağlanması veya daha fazla neme ihtiyaç duymasından dolayı cilt bakım rutini ürünlerimizle yeniden düzenlemesini sağlıyoruz.

Hydrafacial cilt bakımı, cildin tüm bakım bakım ihtiyacını tek seansta, el değmeden yapılmasını sağlar. Böylece cilt derinlemesine temizlenir, rahatça nefes alıp nemlenir.

Hidrokinon, C vitamini, arbutin, kojik asit, glikolik asit ve retinol içeren kremlerde ciltte soyulma etkisi gösterir ve leke tedavisinde yardımcı olarak kullanılarak yapıyoruz.

Kolajen indüksiyon tedavisi olarak da bilinen dermapen ile cilt küçük iğnelerle delinerek cildin elastin ve kolajen üretmesi sağlanır.