Kurumsal

Anasayfa > Kurumsal

Uzman Cerrahi Kadromuz ile Hizmetinizdeyiz

Kliniğimiz İstanbul’un en seçkin ve prestijli lokasyonu Teşvikiye'de yer almaktadır.

Tıp ve sanatın estetiğini bir arada bulunduran ve sağlık alanındaki deneyim ve tecrübesini dünya standartlarında teknolojimiz sayesinde hastalarımıza kaliteli hizmeti sunma felsefesini uzun yılların tecrübesi ile sürdüren Caspian Clinic, sağlık alanındaki birikimini medikal estetik alanına da taşıyarak hizmet vermeye başlamıştır.

Tüm cerrahi çalışmalarda olduğu gibi güzellik alanında da güven konusu çok önemlidir. Uygulanacak işlem veya işlemlerle ile ilgili tüm sorularınızı uzman doktorlarımız açık dille ve sevgiyle yanıtlamaktadır.

Medical Estetik Hizmetlerimiz

Ameliyatsız Estetik

Ameliyatsız estetik uygulamaları, cerrahi operasyonlardaki gibi anestezi kullanımı ve istirahat süresi gerektirmeyen işlemlerdir.

Endoskopi Yüz Germe

Genel anestezi altında 1 ila 2 saat sürmektedir. göz kapağı estetiği, yanak yağ enjeksiyonları, burun ucu estetiği gibi uygulamalar gerçekleştirilebilmektedir.

Mezoterapi

vitamin, mineral, protein, enzim, hormon ve diğer biyoaktif maddelerin deri altına enjekte edilerek yapılan tedavi yöntemidir.

Trombosit Zengin Serum

Uygulama ile yüz, boyun, el ve vücuttaki ince çizgi ve kırışıklıkların giderilmesi, cilt gençleştirme, akne ve leke izlerinin tedavisi amaçlanır.

Medikal Dolgu

Medikal dolgu seneler içerisinde güneş ışınlarının negatif etkisi ve yaşa bağlı mimik çizgilerinin giderilmesinde kullanılmaktadır.

Plastik Cerrahi

Güzellik için yapılan estetik cerrahisinde kullanılsa da ameliyat sonrası doku bozuklukları, ameliyat izleri, travmalar sonrası sarkma tedavilerinde de kullanılır.

Vücut Şekillendirme

Yaşlanma, doğum yapma, kilo alıp vermeye bağlı vücutta yağlanma artışı, deri fazlalıklarının oluşumu, sarkmalar gibi deformasyonların düzeltilebilmesi için uygulanır.

Cilt Bakımı

Cildin detaylı temizliği yapılarak cilt dokularının nefes alması sağlanır ve bu şekilde parlak, canlı ve sağlıklı bir cilt görünümüne kavuşursunuz.

Saç Ekimi

Donör bölgenizden alınan güçlü kıl köküne sahip greftlerin, saçın hiç bulunmadığı veya seyrek bulunduğu alana transfer ederek dolgun ve doğal bir görünüm sağlıyoruz

Botoks Uygulaması

Botoks profesyonel kişilerce yapılır. Uygulama ile yüzde korkma veya şaşırma ifadesi gibi olumsuzlukların önüne geçilerek kişiye genç ve zinde bir görünüm sağlanmaktadır.

Özel Doktor Ekibimizle Tanışın

Op. Dr. Necdet Uçar

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Ana Bilimdalı

Detay

Op. Dr. Necdet Uçar

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Ana Bilimdalı

Detay

Op. Dr. Necdet Uçar

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Ana Bilimdalı

Detay

Sorunuz mu var?

Bizimle Hemen İletişime Geçin

Hastalarımızdan
Sıkça Sorulan Sorular

Plastik cerrahide estetik operasyonu sonrası normal hayata ne zaman hazır olacağım?

Plastik cerrahide gerçekleştirilen operasyon sonrası, iyileşme süresi tedavi türüne göre değişiklik göstermektedir. İyileşme süresi, yüz ve vücut estetiğinde daha uzun bir süre iken medikal estetikte çok daha kısa bir süredir.

Rinoplasti Ağrılı Bir İşlem midir?

Ameliyat sonrası genelde ağrıyla karıştırılan şey yüzdeki şişlik ve gerginlik hisleridir. Bunlar ağrıyla karıştırılmamalıdır.

Bu durum gerginlik hissi verebilir ancak ciddi bir ağrıya hiçbir zaman sebep olmaz. Ameliyattan sonra alınacak olan basit ağrı kesicilerle bu problem rahatlıkla aşılabilir.

Yüz estetiğinde hangi operasyonlar gerçekleştirilir?

Kliniğimizde, yüz estetiği alanında, burun operasyonları (rinoplasti), kepçe kulak estetiği, göz kapağı estetiği, boyun germe ameliyatı, kaş kaldırma estetiği ve yüz germe ameliyatı yapılmaktadır. Kliniğimiz, yüz estetiği alanındaki tüm operasyonlarını uzun yıllardır tam teşekküllü hastane ortamında güvenli bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Medikal estetik operasyonu ile hangi sorunumu çözebilirim?

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi’de en fazla tercih edilen alanlardan biri olan medikal estetik, yaşlanmaya, cildin zarar görmesine vb. çeşitli nedenlere bağlı olarak görünümünü kaybeden cildi istenilen hale getirebilmek için uygulanan ameliyatsız operasyonlardır.